Има залиха

presa GRUNDIG HS 7034

1,690.00 ден

  • Јонизација
  • Керамички плочки, подвижни
  • 6 температури
  • Нивоа на температура: 130°C до 230°C
  • Ротирачки кабел
  • Должина на кабелот: 1,8 м
  • Време на загревање: 30 секунди

На залиха

ШИФРА: СИПР088-1 Категории ,

Дополнителни информации

Бренд