Има залиха

FEN FUEGO RG-5100

1,390.00 ден

  • Моќност:2100W
  • Брзини:2
  • Температури:2
  • Концентратор
  • Дифузер
  • Копче за ладен воздух
  • Додаток за закачување

На залиха

SKU: СИФЕ160-1 Категории ,

Дополнителни информации

Бренд