Има залиха

fen VOX HT-1039

690.00 ден

Моќност: 1200 W
Должина на кабел: 1.8 м
AC Motor, Ionic, заштита од прегревање, алка за закачување

На залиха

ШИФРА: СИФЕ154-2 Категории ,

Дополнителни информации

Бренд