Има залиха

FEN ROWENTA CV 5820 F0

1,990.00 ден

  • Моќност 2100W
  • Брзини:2
  • Степен на температура:3
  • Ладен воздух
  • Концентратор 14 мм
  • Јон функција
  • Закачалка на рачката

На залиха

ШИФРА: СИФЕ160-1-2 Категории ,

Дополнителни информации

Бренд