Попуст!
Има залиха

PERALNA BEKO WUE 6636C XA

15,990.00 ден

 • SteamCure®
 • OptiSense®
 • Aquawave®
 • GentleCare™ програма
 • StainExpert™ програма
 • Автоматско прилагодување количина на вода
 • Заштита од прелевање
 • Дигитален дисплеј
 • Енергетска класа:D
 • Капацитет:6kg
 • Вртежи:1200 врт./min
 • Програми:15
 • Функциja за предперење
 • Брзо +
 • Заклучување за деца
 • Годишна потрошувачка на енергија: 152kWh
 • Конекција HomeWhiz®: Bluetooth
 • Ниво на бучава:56/74dB
 • Димензии:84x60x44cm

На залиха

Дополнителни информации

Бренд